Про нас

Aquavita Event входить у групу компаній, яка почала свою діяльність у сфері подорожей в 1993 році.

Aquavita Event входить у групу компаній з 27 річним досвідом у сфері подорожей, яка налічує 200 висококваліфікованих фахівців. Заснована у 2016 році та вже провела більш ніж 800 заходів з максимальною кількістю учасників 620 людей. Наші клієнти – це фармацевтичні, агропромислові та ритейл компанії, а також благодійні фонди. Ми завжди відстежуємо інновації в нашому сегменті та активно впроваджуємо їх у свою роботу. Крім цього, за 27 років ми зібрали велике портфоліо міжнародних партнерів, що дає можливість запропонувати клієнтам відмінний сервіс та найкращі ціни. Три “про”, які відібражають наші цінності: професіоналізм, проактивність, прозорість.

Наша місія
Зробити МICE сильною стороною вашого бізнесу.

Наші цінності

  • Відповідальність

    Проводимо заходи будь-якої складності. Знаємо, як якісно реалізувати термінові та креативні завдання.

  • Натхнення

    Аналізуємо бізнес і потреби клієнта. Комплексно розробляємо концепції під індивідуальні запити і пропонуємо креативні формати.

  • Глобальність

    Працюємо у будь-якому куточку світу. Компанії нашої групи є членами IATA, EBA, входять в ТОП-5 за обсягами продажів авіаквитків.

Наша історія

1993

Заснування компанії Aquavita і Aquaservice

1999

Акредитація київського офісу в IATA

2001

Відкриття офісів в Одесі і аеропорту Бориспіль

2001

Заснування транспортної компанії Transmarine

2001

Акредитація в Lufthansa City Center

2004

Вступ до EBA, дійсний дотепер

2006

Заснування компанії Aquavita-Tour Lufthansa City Center

2007

Отримання Aquavita-Tour ліцензії туроператора

2012

Відкриття офісу в аеропорту Одеса

2015

Заснування компанії Avia Marine Services в Амстердамі, Нідерланди

2016

Відкриття компанії Aquavita Event з організації бізнес-заходів і подорожей

2017

Приєднання онлайн-сервісу покупки авіаквитків TripWay до роботи групи компаній

2021

Заснування компанії Aquavita-Tour Management для обслуговування ділових подорожей корпоративних клієнтів

Наша відповідальність

Група компаній активно бере участь у розвитку бізнес-спільноти на національному і міжнародному рівнях. Наш окремий напрямок – це підтримка галузі крюїнгу в Україні. Ми є засновниками Морської палати України та учасниками Асоціації крюїнгових компаній. У 2003 році приєдналися до Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Співпрацюємо з об’єднанням підприємців півдня України «Європейська Асоціація Ділових Жінок». Завдяки цьому співробітники регулярно підвищують кваліфікацію і обмінюються досвідом на громадських і освітніх заходах, які проводять партнерські об’єднання.

Разом з цим наша команда більше 20 років підтримує культурні та гуманітарні ініціативи, які популяризують локальну спадщину і піклуються про навколишнє середовище. Aquavita – співзасновник організації «Народний музей України». Щорічно за нашої підтримки проходить фестиваль «Дунайська Січ», реалізуються музичні та видавничі проекти з фондом «Коло» та газетою «День». Керівництво та працівники компанії допомагають підопічним благодійної організації «Жити завтра», військовим і бійцям АТО, які потребують медичної допомоги, дитячим будинкам в Одесі і Почаєві.

Наша команда

employee

Артур Коротчук

Директор

employee

Мар’яна Зайченко

Head of MICE

employee

Анастасія Цимбалюк

MICE менеджер

employee

Наталія Хоменко

MICE менеджер

Ваш успіх – наша пристрасть

Ми переконані, що універсальних рішень не буває.

Тому співпраця з нами – це завжди індивідуальні пропозиції, ексклюзивні концепції та інноваційні формати для кожного проекту. Наш досвід і знання дозволяють реалізувати всі ваші запити і якнайшвидше організувати захід або ділову подорож для будь-якої аудиторії. Наше завдання – зробити івент, який стане справжньою візитною карткою вашого бізнесу, максимально виділить компанію серед конкурентів і стане незабутнім спогадом для самих учасників.

Все про вас, ні про кого більше

Для нас клієнт є головним пріоритетом і найважливішим орієнтиром у роботі. Наші фахівці у будь-який час готові провести консультацію, порадити найкращі рішення і запустити в роботу найоригінальніші задачі.

Лідер команди завжди на зв’язку і готовий відповісти на будь-які питання по проекту. Наш сервіс постійно вдосконалюється, аби ви отримали незабутній досвід і якнайкраще зарекомендували себе серед клієнтів і колег.

Запросити розрахунок